O ZNAČKE AJJA

AJJA je mladá slovenská značka, ktorej snahou je doplniť prázdne miesto s ponukou krásneho oblečenia pre dojčiace, tehotné i nosiace mamičky. Naše tričká aj šaty sú dostatočne dlhé, aby sadli aj na rastúce tehotenské brušká i vyššie maminky. Odporúčame vyskúšať našu výnimočnú bambusovú kolekciu, ktorej neodoláte.

Nenašli ste svoju veľkosť skladom? Nevadí, ušijeme vám na objednávku vybraný model vo vašej veľkosti za rovnakú cenu.
V ponuke veľkosti 32-52. Každý model je možné ušiť aj v nekojo prevedení na bežné nosenie.

?? Veríme, že si z našej širokej  ponuky vyberiete presne to naj pre vás. Tešíme sa na vaše objednávky. ??

AJJA tím

Ako AJJA vznikla?

V júli 2017 sa narodil Eugen a v mojom živote sa naozaj všetko zmenilo. Prišiel na svet o mesiac skôr, podpora dojčenia v pôrodnici žiadna a tak sme vrátili domov s fľaškou a „neprisávajúcim sa“ dieťaťom. Chcela som veľmi dojčiť a tak som ihneď vyhľadala laktačnú poradkyňu. Všetky rady a návody som si vzala zodpovedne k srdcu a tak o 3 týždne som mala plne dojčené dieťa. Na tento ťažký začiatok nikdy nezabudnem. Eugen krásne priberal a prosperoval, až v 3 mesiacoch zo dňa na deň začal dojčiaci štrajk. Vtedy som si siahla na vlastné dno, avšak dojčenia som sa nechcela vzdať. Nosili sme sa, dojčila som vždy v polospánku, vychytávala tie správne sekundy, kedy bude Eugen ochotný sa prisať. A veľkú rolu zohrávalo v tomto aj moje oblečenie, kedy som musela byť vždy pripravená 🙂 Mala som rôzne kojo tričká, no nikdy to nebolo ono. Jedno krátke, ďalšie o chvíľku vyťahané, tretie mi ani neprekrylo celé prsia.

A tak som si vymyslela, že si ušijem vlastné tričko presne podľa mojich predstáv. Vychytávala som strih, nositeľný kus sa mi podaril asi až na 5. pokus, kedy som si povedala, že toto je ono. Ušila som pre seba ďalšie 3 a hrdo ich nosila. Kamarátky sa začali zaujímať, tak som začala šiť na objednávku. Postupne toho bolo toľko, že som šiť nestíhala, na tričko bolo treba čakať aj 4 týždne.

Vtedy som sa rozhodla, že vyskúšam svoju záľubu posunúť na vyšší level, aby som bola schopná vybavovať objednávky rýchlejšie. Na skúšku som objednala pár metrov bambusovej viskózy a len sa po nej zaprášilo 🙂 Baby mi dávali super feedback na materiál. Objednali sme teda mnoho farieb a dali postupne dokopy prvú bambusovú kolekciu, spolu s kolegyňami vypracovali profesionálne strihy a našli krajčírku dielňu. Postupne nám pribúdajú zákazníci, modely i materiály a ja mám zo všetkého nového vždy veľkú radosť.

Sme však stále len na začiatku, tak nám držte palce, aby sme mali veľa nových nápadov a mnohých spokojných zákazníkov <3

Janka, Eugen a tím AJJA